Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Ochranný film BODYFENCE od HEXIS zaujal na školení polepů aut v Brně a ve Zlíně


V polovině listopadu 2015 realizoval francouzský dodavatel digitálních materiálů a specialista na wrapping materiály - HEXIS, prostřednictvím svého distributora pro český a slovenský trh společnosti COMIMPEX PRINT, další tréninky v CAR WRAPPU.

Pozornost účastníků sklidil i trénink aplikace ochranného polyuretan extra čirého filmu BODYFENCE. Správně aplikovaný ochranný film BODYFENCE dokáže majiteli vozu ochránit lak proti běžným oděrkám a škrábancům, se kterými se všichni denně setkáváme na velkokapacitních parkovištích i v běžném městském provozu. Bonusem je i 7-mi letá záruka proti žloutnutí vlivem UV záření. Více o BODYFENCE na http://www.c-print.cz/hexis-bodyfence-film-gloss?idk=002228.

Ve zlínské společnosti  Wrapstyle, která je velmi dobře etablována nejen na českém trhu, ale i po celém světě prostřednictvím svých franšízových společností, zase zaujala nová řada HEXIS CHROM folií svým vysokým leskem a v nových atraktivních odstínech. Více o HEXIS produktech na http://www.c-print.cz/wrapping?ids=408.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje