Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Durst má dva produkty roku 2015


Specialty Graphic Imaging Association (SGIA) ocenila dvě velkoformátové digitální tiskárny Durst titulem „Produkt roku 2015“. Durst Rho 312R byla vyhlášena jako nejlepší roll-to-roll UV tiskárna s pracovní šířkou nad 80″ a soft signage tiskárna Durst Rhotex 322 získala prvenství v kategorii roll-to-roll strojů pro přímý potisk textilií.

Ocenění SGIA je velmi prestižní reference pro americký trh. Oceněné technologie bylo možno vidět v termínu 4.– 6. listopadu v Atlantě. Není se co divit nadšení, které projevil Terry Amerine, ředitel marketingu Durst USA: „Všichni jsme velmi rádi a jsme hrdí na to, že profesionálové v porotě potvrdili přednosti našich strojů. Víme, že tiskárny Rho jsou nejlepší volbou pro opravdu průmyslovou výrobu. Poskytovatelé tiskových služeb se díky jejich výjimečnému výkonu a kvalitě mohou spolehnout na vysokou produktivitu a v krátkých dodacích lhůtách uspokojit své klienty. Velmi nás však potěšilo, že naše tiskárny ocenili i nezávislí experti SGIA.“

 

Durst Rho 312R

Rolová tiskárna s pracovní šířkou 3,2 metru, poskytuje vysokou kvalitu tisku s rozlišením až 900 dpi.  Využívá tiskové hlavy Durst Quadro Array 12M s technologií Variodrop a kapičkami inkoustu o velikosti 12 pikolitrů. Stroj je schopen dosáhnout výkonu až 240 m²/hod. Konstrukce umožňuje tisknout současně dvě různé zakázky na dvě různé role s

šířkou 1,6 m. Kvalitou tisku se vyrovná legendárním strojům Durst Lambda.

UV inkousty Durst Roll Ink neobsahují žádné prchavé látky VOC a splňují přísná ekologická kritéria pro certifikaci Nordic Swan. Kromě toho vysoká pigmentace inkoustu snižuje jeho objemovou spotřebu, a tiskárna tak poskytuje nízké náklady na m² a velmi dobrou návratnost investic.

 

 

Durst Rhotex 322
Rhotex 322 je nejproduktivnější průmyslová inkoustová tiskárna pro oblast soft signage. Výjimečná kvalita tisku neomezuje produktivitu stroje. Technologie variabilní kapky pracuje v rozmezí 7–21 pikolitrů. Výstupy tvoří kromě textilní reklamy také bytový textil, dekorace stěn a design interiérů. Své uplatnění najde i v módním průmyslu. Sublimační inkousty potiskují polyesterové tkaniny a tkaniny z polyesterových směsí. Jako jeden ze strojů řady Water Technology používá inkousty na vodní bázi a celá technologie je šetrná k životnímu prostředí.

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje