Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Canon představuje pět projektorů, včetně modelu se zatím nejvyšším jasem – LX-MU700 – a dva špičkové profesionální prezentéry


Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil pět nových projektorů ze své řady LV. Nové modely jsou navrženy tak, aby díky vylepšené konektivitě, vysokému jasu a flexibilním možnostem instalace splnily rozmanité požadavky, které mají zákazníci a integrátoři z oblasti podnikání a vzdělávání. Canon představil rovněž dva nové profesionální prezentéry PR100-R a PR1000-R, které nabízejí špičkový design a funkce vyhovující všem potřebám při prezentacích.

 

Nejjasnější projektor Canon se dvěma lampami

LX-MU700 je WUXGA projektor pro pevnou instalaci s nejvyšší úrovní jasu, jaký Canon zatím vyrobil. Při využití obou lamp má světelný rok 7 500 lumenů, proto je ideální pro rozlehlé místnosti s vysokou úrovní okolního světla. Použití dvou lamp navíc poskytuje i vyšší úroveň spolehlivosti. Jestliže jedna z lamp selže, může projektor pokračovat v prezentaci s druhou lampou.

LX-MU700 také podporuje sedm výměnných objektivů – od fixních čoček na krátkou vzdálenost až po ultra-dlouhé objektivy, takže umožní integrátorům zvolit správný objektiv s ohledem na projekční vzdálenost a okolní prostředí. Díky tomu mohou být projektory instalovány flexibilně a s dokonalou přesností. Zařízení používá dva šestibarevné rotační filtry optimalizované pro jasné barvy. Proto je ideální k instalacím vyžadujícím použití videa nebo počítačové grafiky. Pro snadné použití umožňuje LX-MU700 také uložit nastavení zaostření, zoomu a pozice objektivu.

 

Vylepšená konektivita

Nejnovější modely řady LX podporují HDBaseT, nový standard konektivity umožňující přenos médií v HD kvalitě, zvuku i příkazových signálů na dlouhou vzdálenost prostřednictvím jediného LAN kabelu. LAN kabel může být dlouhý až 100 metrů, což výrazně zvyšuje pohodlí při konfiguraci systému a podporuje sdílení informací.

Dva nové modely – LV-WX310ST a LV-X310ST – jsou zároveň vybaveny rozhraním MHL, které umožňuje projekci obrazu z kompatibilních tabletů a smartphonů prostřednictvím HDMI portu. To je ideální pro posílení zapojení účastníků do prezentací – ať už ve třídách nebo v zasedacích místnostech.

Colin Boyle, European Product Marketing Specialist ve společnosti Canon Europe, říká: „Projektory, které dnes představujeme, demonstrují náš závazek sloužit různým potřebám našich koncových uživatelů a integrátorů. Tyto nejnovější modely cílí na rostoucí potřebu trhu na instalace s vysokým jasem a lepší konektivitou, jejichž zákazníci chtějí využívat projektory mnohem inovativnějšími cestami. Například pro účely lékařské odborné přípravy v nemocnicích nebo k zobrazování 3D obsahu. Tyto inovace také umožní systémovým integrátorům větší flexibilitu při konfiguraci systémů.“

 

 

Špičkové profesionální prezentéry

Canon PR100-R je prémiový profesionální prezentér. Díky jasnému LCD displeji a silnému laserovému ukazovátku vyhoví potřebám každé prezentace. Velký pracovní rozsah znamená, že prezentující může být vzdálen až 15 metrů od počítače a nemusí tak být omezen na své mobilitě.

Funkce Smart Timer umožňuje na prezentéru sledovat čas a nastavit si odpočet, po jehož uplynutí je prezentující upozorněn sérií vibrací. Prezentér má mnoho různých nastavení časovače, včetně například upozornění po uplynutí poloviny času, při zbývajících pěti minutách nebo v poslední minutě prezentace. Tyto časy signalizuje jedno, dvě nebo tři zavibrování. 

PR100-R rovněž podporuje širokou škálu prezentačního softwaru včetně programů PowerPoint, Adobe Reader, Keynote a Preview. Nastavení je rychlé a snadné, stačí jen připojit USB adaptér k počítači a ten se postará o hladké propojení se zařízeními se systémy iOS a Windows. S funkcí Smart Presentation lze stisknutím tlačítka rychle přepnout na prázdnou obrazovku pro upoutání pozornosti publika na prezentujícího.

PR100-R se může rovněž pochlubit ergonomickým designem, jehož zakřivený tvar dobře padne do ruky. Snadno lze také dosáhnout na všechna ovládací tlačítka a uložit do ovladače USB adaptér. 

Canon představil i svůj nový základní model prezentéru PR1000-R, který za dostupnou cenu nabízí rovněž některé z těchto skvělých funkcí, včetně snadného nastavení, kompatibility se zařízeními na platformách iOS a Windows, 10metrového dosahu a bezdrátových možností. 

 

 

Další informace o nových přírůstcích modelové řady LV

 

  • LX-MU500 – Nabízí WUXGA rozlišení a jasný širokoúhlý obraz s kontrastním poměrem 2 500:1. Tento model je zároveň přenosný, vhodný do firemního prostředí i škol. 
  • LX-MW500 – Promítá jasný a čistý obraz s WXGA rozlišením a kontrastním poměrem 3 750:1. Tento model je přenosný a flexibilní, vhodný pro použití v zasedacích místnostech a ve třídách.
  • LV-WX310ST – Poskytuje jasný a čistý širokoúhlý WXGA obraz již od krátké projekční vzdálenosti. Je vhodný do korporátního prostředí i škol.
  • LV-X310ST – Nabízí XGA rozlišení a jasnou projekci od krátké projekční vzdálenosti. Je vhodný do korporátního prostředí i škol.

 

Tříletá záruka

U všech nových modelů platí tříletá záruka na lampy, takže náklady na výměnu lamp jsou během prvních tří let od pořízení nového projektoru eliminovány. S novými modely řady LX mohou zákazníci využít rovněž rozšířenou záruku na zapůjčení náhradního projektoru, zatímco je jejich projektor v servisu. Tím se podstatně snižují náklady na provoz. 

 

 

 

 

Všechny nové projektory budou dostupné od ledna 2016.

Nové profesionální prezentéry budou na trhu od poloviny března 2016. 

 

 

 

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje