Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Spandex predstavuje novinky značky ORAFOL


Spandex predstavuje novinky v portfóliu digitálne potlačiteľných fólií značky ORAFOL. Popri už zavedených svetoznámych produktoch nemecký výrobca ORAFOL neustále pracuje na vývoji nových produktov, ktoré poskytujú úplne nové aplikačné možnosti.

ORAJET 3352F Optical Clear Film prináša jednoduchosť a efektivitu v rámci inštalácie okennej grafiky. Táto nová opticky číra fólia je potlačiteľná digitálnou inkjetovou technológiou a potlačená fólia je následne inštalovaná na presklené plochy ako jeden kus čo veľmi urýchľuje a zjednodušuje výrobu a aplikáciu okennej grafiky. ORAJET 3352F je extrémne číra fólia a preto v plochách, ktoré nie sú potlačené je veľmi ťažké si ju vôbec všimnúť. Polyesterová fólia s hrúbkou 70µ je dodávaná v šírkach 1370 a 1520 mm s návinom 50 alebo 25 m. Je určená na interiérové a krátkodobé extriérové aplikácie na sklo. Materiál je potlačiteľný solventnými, UV a latexovými atramentami.

ORAJET 3954 Brick StoneFilm predstavuje ideálne riešenie pre aplikácie na betón, tehly a povrchy s výraznou textúrou. Aplikovaný materiál je  možné z takýchto povrchov veľmi jednoducho odstrániť miernym zahriatím. Liata 55µ PVC fólia so šedým lepidlom pre interiérové akrátkodobé exteriérové aplikácie je potlačitel'ná solventnými, UV a latexovymi atramentami. Pre zvýšenie ochrany tlače a predĺženie trvanlivosti aplikácie odporúčame pouziť laminovaciu fóliu ORAGUARD290.

ORALITE 5650RA Fleet EngineerGrade je materiál pre reflexnú grafiku a značenie vozidiel s trvanlivosťou 7 rokov. Táto flexibilná reflexná fólia so špeciálnou liatou PVC vrstvou na povrchu a kanálikovým lepidlom s repozičnými vlastnosťami je aplikovateľná na mierne zakrivené povrchy s nitmi. Je k dispozícii v 11-tich farbách a má vynikajúce vlastnosti pre spracovanie na rezacích plotroch a potlač digitálnymi inkjetovými technológiami (solvent a latex) a sieťotlačou. Verzia s vodoznakom 5650D RA spĺňa požiadavky nariadenia ECE 104 trieda D a verzia 5650E RA spĺňa požiadavky ECE 104 triedaE.

ORAJET 3930Photoluminescent trojvrstvová svetložltá fotoluminiscenčná lesklá PVC fólia určená pre značenie núdzových východov a nebezpečných miest. Materiál akumuluje svetlo z aktívnych svetelných zdrojov a svieti po ich vypnutí, resp. výpadku elektrickej energie. Fólia má zvýšenú svietivosť, predĺženú dobu svietenia a spĺňa požiadavky normy DIN 67510. Svetelná hustota je 35 mcd/m2 (po 10min.), resp. 5 mcd/m2 (po 60min.) a čas svietenia 750min. (0,3 mcd/m2). Materiál je potlačitel'ný solventnými, UV a latexovými atramentami. Trvanlivosť nepotlačenej fólie je 5 rokov, pre exterierové aplikácie odporúčame použiť laminačnú fóliu ORAGUARD293.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje